График проведения факультативных занятий на второе полугодие 2021/2022 учебного года

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                      Дырэктар дзяржаўнай установы

                                                                                                                                      адукацыі “Варанёўская сярэдня

                                                                                                                                       школа”

                                                                                                                                                         Т.Ю. Савашынская

                                                                                                                                       03.01.2022

 

ГРАФІК

правядзення факультатыўных заняткаў

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навуч. года

 

Клас

Назва факультатыўнага занятку

Час правядзення

Кабінет

Настаўнік

Панядз.

8

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

 

 

14.30 – 15.10

біялогіі

Велясніцкая Т.І.

Аўторак

1

Вытокі роднай мовы

12.10 – 12.45

1 клас

Шэлест І.М.

4

Речевой этикет

13.05 – 13.40

4 клас

Дульская В.І.

7

Культура моўных зносін

14.05 – 14.45

руск. мовы

Барысевіч Л.М.

8

Дзікая прырода Беларусі

14.05 – 14.45

біялогіі

Велясніцкая Т.І.

9

Складаны сказ без склад

14.05 – 14.45

матэматыкі

Лысюк Н.І.

10

 

Уводзіны ў педагагічную  прафесію

14.05 – 14.45

бел. мовы

Мікша В.П.

11

Уводзіны ў педагагічную прафесію

14.05 – 14.45

фізікі

Цупа Н.М.

Серада

 

2

Матэматычная вясёлка

12.10 – 12.45

2 клас

Мірановіч Н.Ф.

6

Практыкум па чытанні

13.10 –  13.50

англ. мовы

Барысевіч Л.М.

8

Культура моўных зносін

14.04 -14.45

біялогіі

Барысевіч Л.М.

11

 

Асновы этнаграфіі Беларусі

15.00 – 15.40

фізікі

Цупа С.І.

Чацвер

6

Падарожжа з матэматыкай

14.05 - 14.45

англ. мовы

Казуля Л.В.

9

Абагульняючы факультат. курс па вуч. прадмеце “Матэматыка”

14.40 – 15.20

(1,3 тыдзень)

14.05 – 14.45

(2,4 тыдзень)

матэматыкі

Фенюк А.В.

10

Практыкум па арфаграфіі бел. мовы

15.00 – 15.40

бел. мовы

Лысюк Н.І.

Пят

ніца

2

Вытокі роднай мовы

12.10 – 12.45

2 клас

Мірановіч Н.Ф.

9

Мая прафесійная будучыня

14.05 – 14.45

матэматыкі

Лысюк Н.І.

10

Уводзіны ў педагагічную прафесію

14.05 – 14.45

бел. мовы

Мікша В.П.

11

 

Уводзіны ў педагагічную прафесію

14.05 -14.45

фізікі

Цупа Н.М.

 

УЗГОДНЕНА

пратакол  пасяджэння прафкама

03.01.2022 № 1                                                            Нам.дырэктара па вучэбна-

Старшыня прафкама                  В.Д. Буйніч             выхаваўчай рабоце             С.Ф. Хлябовіч