График работы педагогов, ответственных за организацию и выполнение работы по обучении учащихся в учебных кабинетах на ІІ полугодие 2022/2023 учебного года

 

                                                                                                                                                  ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                            Дырэктар дзяржаўнай 

                                                                                                                                            установы адукацыі

                                                                                                                                            "Варанёўская сярэдняя школа"

                                                                                                                                                                 Т.Ю. Савашынская

                                                                                                                                             05.01.2023

                

Графік

работы педагогаў, адказных за арганізацыю і выкананне работы

па навучанні вучняў у вучэбных кабінетах

на II паўгоддзе 2022/2023 навуч. года 

 

Вучэбны кабінет

Дні работы

Час работы

Загадчык кабінета

Беларуская мова

аўторак

13.40 – 14.40

Лысюк Н.І.

Замежная мова

чацвер

14.40. – 15.40

Барысевіч Л.М.

Матэматыка

серада

13.40 – 14.40

Шыла Т.С.

Інфарматыка

панядзелак

пятніца

13.10 – 14.10

12.00-12.30

Малчановіч А.С.

Геаграфія

аўторак

13.40-14.30

Каток В.Я.

Хімія

панядзелак

14.00 – 15.00

Велясніцкая Т.І.

Фізічная культура

чацвер

14.30 – 15.30

Тарчыла А.М.

Камбінаваная майстэрня

панядзелак

серада

14.00-15.00

10.55-11.55

Шпак Л.С.

Абслуговая

праца

серада

аўторак

09.10-10.10

12.50-13.50

Цупа Н.М.

Музей

чацвер

13.40 – 14.40

Цупа С.І.

Пачатковы клас -1 кл

аўторак

12.10 – 13.10

Дульская В.І

Пачатковы клас -2 кл

серада

12.50 – 13.50

Яхнавец В.Ф.

Пачатковы клас -3 кл

панядзелак

15.00 – 16.00

Мікша В.П.

Пачатковы клас -4 кл

панядзелак

13.10 – 14.10

Гашчук Н.І.

 

Нам. дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                С.Ф. Хлябовіч